YOGA & SELF CARE

Akce ve studiu mimokolektiv obohacená originálními díly umělců z Česka a Slovenska, nabízí neopakovatelné propojení jógové praxe a umění. Právě probíhá výstava talentované Lucie Králík Rosické, kterou pojmenovala Self care. Lucie se zúčastní akce a po lekci představí svou tvorbu a vy si u toho vychutnáte čaj. Zažijte jedinečnou kombinaci jógy s prohlídkou tohoto kreativního studia.

Lucie Králík Rosická
Studentka ateliéru Malba 4 (Marek Meduna, Petr Dub) na Akademii výtvarných umění v Praze. Má za sebou několik samostatných i skupinových výstav. Poslední samostatná v Galerii Nod a také několik zahraničních výstav v USA, Itálii a Polsku.

Výstava Self Care
Umělecká díla přinášejí poutavý pohled na téma péče o sebe sama. Zaměřují se nejen na aspekty péče o vlastní tělo, ale i na tlak, který sociální sítě a společenské prostředí vyvíjejí na vzhled žen. Díla reflektují nároky na prezentaci na sociálních sítích a zdůrazňují, jak může tento tlak ovlivnit psychické zdraví žen.

ADRESA: Ztracená 22, Olomouc

KDY: neděle 31.3.2024 9:30 – 12:00, po skončení se můžeš přidat na společný oběd (není zahrnuto v ceně)

CENA: 450 KČ

S SEBOU: vlastní podložka a samozřejmě happy nálada!

9:30 – 11:00 Lekce jógy, pranajáma, meditace

11:00 Představení výstavy přímo od autorky Lucie Králík Rosické

12:00 Kdo bude chtít, může se přidat na společný oběd nebo kafe (není zahrnuto v ceně)

Kali

Jsem lektorka jógy a Osho aktivních meditací. Snažím se, aby mé lekce byly přístupné a zábavné pro všechny. Společně budeme praktikovat jógu na neobvyklých místech, kde každé cvičení zahrnuje dávku dobrodružství a zábavy. Budu ráda, když se k nám přidáte a těším se na společné zážitky!

lektorka jógy a osmo aktivních meditací 

kali@happy-yoga.cz

608 730 374

@kali.flows

Baru

Jmenuju se Barča a starám se především o organizaci a doprovodný program. Zajistím, aby vše probíhalo hladce a vy jste se co nejvíce bavili a odnesli si z našich akcí nezapomenutelné zážitky. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich akcí, ráda vám pomohu a zodpovím všechny vaše otázky.

organizace a doprovodný program

barbora@happy-yoga.cz

725 805 857

@zdarilovabarbora