jóga na parkánu

AFO 59

Až tě po několika hodinách koukání na filmové plátno začne bolet za krkem, přijď si za náma zajógovat na Parkán!

Happy Yoga bude letos součástí mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů!

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů pořádá Univerzita Palackého v Olomouci již od roku 1966. V průběhu let se komorní uzavřená akce proměnila v jednu z největších vzdělávacích událostí v Evropě. Jde o jedinečný festival v České republice, který hostil vědkyně a vědce z celého světa.

Společně nás čekají tři lekce:

11:00 – 12:00 Flexibility yoga

Jóga zaměřená na probuzení a protažení celého těla. Čekají Vás pozdravy slunce a pozice zaměřené na flexibilitu a uvolnění kloubů. Lekce bude v pomalejším tempu a bude vhodná pro začátečníky i pokročilé. 

13:00 – 14:00 Hatha yoga

Hatha jóga je jeden z tradičních stylů jógy. Je to spojení ásan, správného dechu a relaxace. Hatha jóga je typická delšími výdržemi v pozicích. Během tohoto času máme možnost se v pozicích správně nastavit a sledovat a prodlužovat náš dech. Lekce bude vhodná pro začátečníky i pokročilé.

16:00 – 17:00 Vinyasa flow

Čeká Vás plynulá kreativní sekvence, ve které propojíme dech s pohybem. Lekce bude dynamická a přechody mezi pozicemi budou rychlejší. Lekce bude fyzicky náročnější, ale bude dělaná tak, aby ji zvládli i začátečníci. 

ADRESA: Univerzitní 3, Olomouc – lekce budou probíhat v druhém patře vnitřních prostor Konviktu ve 2. patře!! Pokud nás nebudeš moct najít, volej na číslo 725 805 857

KDY: čtvrtek 25. 4. 2024

LEKCE JSOU ZDARMA! Je ale potřeba, vyřídit si akreditaci!

AKREDITACE: www.afo.cz/akreditace – Zde jen vyplníte vaše údaje a v průběhu festivalu si vyzvednete akreditační kartičku přímo na Konviktu (kde se i lekce odehrávají). Tato kartička vám slouží na veškerý program AFO 59.

S SEBOU: Na místě bude cca 20 podložek – kdo dřív příjde, ten ji dostane! Můžeš si ale klidně přinést svou.

Kali

Jsem lektorka jógy a Osho aktivních meditací. Snažím se, aby mé lekce byly přístupné a zábavné pro všechny. Společně budeme praktikovat jógu na neobvyklých místech, kde každé cvičení zahrnuje dávku dobrodružství a zábavy. Budu ráda, když se k nám přidáte a těším se na společné zážitky!

lektorka jógy a osmo aktivních meditací 

kali@happy-yoga.cz

608 730 374

@kali.flows

Baru

Jmenuju se Barča a starám se především o organizaci a doprovodný program. Zajistím, aby vše probíhalo hladce a vy jste se co nejvíce bavili a odnesli si z našich akcí nezapomenutelné zážitky. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich akcí, ráda vám pomohu a zodpovím všechny vaše otázky.

organizace a doprovodný program

barbora@happy-yoga.cz

725 805 857

@zdarilovabarbora