HAPPY & WAVY vol. 2

sportovní odpoledne

NA NÁKLE

Léto, voda, pohyb a skvělá banda lidí. Přesně to tě s námi znovu čeká na Nákle. A kdo byl minule, ví, jaká byla sranda! I tentokrát pro tebe máme speciálního hosta. Čti dál, máš se na co těšit!

Přes léto nechce být nikdo zavřený v tělocvičně. Proto jsme pro tebe společně s Wake & Surf již po druhé připravili tuto akci, která se v průběhu léta bude opakovat každý měsíc. Pokaždé pozveme nové, kvalifikované lektory, sportovní nadšence a mistry v oboru životního stylu a zdraví. Přijď se s námi dozvědět a naučit něco novýho, zároveň si užít léta, vody a dobrého jídla. A co tě čeká tentokrát?

Klára konečná

HAPPY FLOW YOGA

Na začátek se rozehřejeme při dynamičtější jógové flow. Nudit se rozhodně nebudete. Lekce nebude zaměřená pouze na protažení a mobilitu, ale taky na sílu a stabilitu. A na závěr se můžete těšit na zaslouženou šavasánu.

Eva celtová

POWER & FUN WORKOUT

Sport by měl být hlavně zábava. Proto si na závěr nejen mákneme, ale věřím, že se i společně pobavíme. Lekce bude zaměřená na rozvoj síly, stability a koordinace. Využijeme také lehčí pomůcky. Do batohu si přibal tenisky. 

16:00 Zahájení akce

16:15 – 17:15 Happy flow yoga s Kali

17:15 – 18:15 Přestávka na koupání, svačinku a srandy

18:15 – 19:15 Power & Fun workout s Evou

KDY: 25. 7. 2024 16:00 – 19:15

KDE: Wake & Surf Náklo

CENA: 650 Kč (Cena zahrnuje dvě lekce, parkování a svačinu. Nezahrnuje občerstvení na baru.)

S SEBOU: Vlastní podložka, pohodlné oblečení na cvičení, tenisky na workout, plavky a happy nálada!

Jsme rády, že tě tato akce zaujala! Pro přihlášení vyplň prosím rezervační formulář.

Je možné, že na místě bude přítomen fotograf. Pokud si nepřeješ být fotografován/a, nech volné zaškrtávací políčko.

Po zaplacení je rezervace závazná, ale kdykoli za sebe můžeš najít náhradníka. 

V případě nepříznivého počasí se akce zruší, nebo přesune na jiný termín. Pokud by ti náhradní termín nevyhovoval, vrátíme ti peníze.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Podmínky

Kali

Jsem lektorka jógy a Osho aktivních meditací. Snažím se, aby mé lekce byly přístupné a zábavné pro všechny. Společně budeme praktikovat jógu na neobvyklých místech, kde každé cvičení zahrnuje dávku dobrodružství a zábavy. Budu ráda, když se k nám přidáte a těším se na společné zážitky!

Lektorka – WWW.KALIYOGA.CZ

kali@happy-yoga.cz

608 730 374

@KALI.FLOWS 

Baru

Jmenuju se Barča a starám se především o organizaci a doprovodný program. Zajistím, aby vše probíhalo hladce a vy jste se co nejvíce bavili a odnesli si z našich akcí nezapomenutelné zážitky. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich akcí, ráda vám pomohu a zodpovím všechny vaše otázky.

organizace a doprovodný program

barbora@happy-yoga.cz

725 805 857

@zdarilovabarbora